Ten nowy model Bitcoin’a „wybiera początek eksplozji byków“.

Ten nowy model Bitcoin’a „wybiera początek wykładniczych przebiegów byków“ 101
Źródło: Adobe/Maridav
Teaser tego, co wydaje się być nowym modelem cenowym BTC (bitcoin), którego celem jest wychwycenie dokładnych punktów w czasie, w których zaczynają się „wybuchy byków“, został podzielony przez Willy’ego Woo, popularnego analityka BTC. Jeśli model ma rację, następny bieg byka może być tuż za rogiem.

Według Woo, jego nowy model pokazuje, że Bitcoin przygotowywał się do nowego dużego wybiegu przed kryzysem COVID-19, który ostatecznie Immediate Edge doprowadził do krachu na rynku 12 marca, nazwanego „Czarnym Czwartkiem kryptońskim“. Z tym jednak, że teraz po nas, jesteśmy ponownie blisko eksplozji byka, z Willy Woo szacuje, że mamy „może kolejny miesiąc do przejścia“ zanim to się stanie.

Wydaje się, że nowy model cenowy dokładnie określił początek czterech poprzednich eksplozji byków w latach 2012, 2013, 2016 i 2019.

Ten nowy model Bitcoin’a „wybiera początek wykładniczych przebiegów byków“ 102
Jednak poza zrzutami ekranu udostępnianymi na Twitterze, szczegóły na temat nowego modelu, nad którym Woo mówi, że „pracuje“, są nadal skąpe.

Pracując nad modelem, Woo nazwał COVID wyprzedaż w marcu „model łamiący się odchyłkę“, wyjaśniając jednocześnie, że im dłużej trwa, zanim zacznie się kolejny hossa, tym wyższa będzie cena, gdy już tu dotrze.

„Długie boczne pasmo akumulacji to w końcu dobra rzecz“, napisał popularny analityk.

Willy Woo jest długoletnim inwestorem Bitcoinów, który stał się znaczącą postacią w społeczności handlującej BTC po stworzeniu kilku modeli cenowych Bitcoinów i wskaźników. Wśród nich jest znany wskaźnik Network Value to Transactions (NVT), który oblicza stosunek wartości dolara transakcyjnego w sieci Bitcoinów do ceny BTC. Jest on również autorem Bitcoin Difficulty Ribbon.

W czasie pikseli (11:20 UTC), BTC handluje po 9,131 USD i nie zmienia się w ciągu dnia. Cena spada o 3% w ciągu tygodnia, 4% w ciągu miesiąca i 21% w ciągu roku.